אודות חואן וידס

חואן וידס הוא היזם ומנכ"ל של TechACS Corp , חברת שיווק אונליין המתמחה בעיצוב אתרי אינטרנט , קידום במנועי חיפוש, שיווק ברשתות החברתיות וניהול מוניטין. חואן הוא סיפור הצלחה אמריקאי קלאסי. חואן היגר לארה"ב בגיל 4 כפליט ממדינת אל סלבדור. בגיל 16 חואן הפך לאזרח אמריקאי כשמשפחתו זכתה לחנינה מנשיא ארה"ב דאז, רונאלד רייגן.

חואן סיים תואר ראשון בתכנות וניהול מערכות מידע מאוניברסיטת פרמינגדייל בגיל 26. באותה האוניברסיטה חואן הצטרף לחוג המחשב ובחלוף הזמן גם הפך לנשיא החוג למחשבים שם. חואן המשיך עם לימודיו בחוג למינהל עסקים של אוניברסיטת סטוני ברוק וכיום הוא בעל תואר שני במנהל עסקים MBA.


הישגים

חואן בנה עסק משגשג בשתי ידיים והקים למעלה מ- 1000 אתרי אינטרנט עד היום.הוא מקפיד להתקדם מבחינה

טכנולוגית מתוך ההבנה שאת הקדמה, אין לעצור. החברה בבעלותו של חואן התפתחה גם היא, וכיום מספקת שירותי

קידום במנועי החיפוש SEO ובנוסף קידום ברשתות החברתיות השונות

לפני שהקים את TechACS Corp , חואן עבד עבורPulver.com. בתפקידו , חואן הקים מרכזיות טלפוניות

עבור מציגים בכנסים טכנולוגים בכל העולם. מתןקף תפקידו, חואן פגש באנשי מפתח בתחום הטכנולוגיה והמחשבים

עבור מציגים בכנסים טכנולוגים בכל העולם. מתןקף תפקידו, חואן פגש באנשי מפתח בתחום הטכנולוגיה והמחשבים

חואן תורם לקהילה במספר דרכים. אחת מהן היא להציע את שירותיו ללא עלות למספר עמותות וארגונים הפועלים ללא מטרות רווח. מתוך מאמציו לתמוך ולהעשיר את הקהילה שסביבו, חואן יצר קשרים ענפים עם לשכת המסחר הלטינית. חואן הינו חבר דריקטריון של Bethpage Federal Credit Union, American Heart Association of Long Island וחבר לשכת המסחר של היקסביל. בנוסף חואן הוא שגריר BNI ,קהילת נטוורקינג עולמית.

בעבר, חואן היה חבר דריקטוריון בלשכת המסחר הלטינית של לונג איילנד. בין השנים 2014 ל 2012 חואן היה חבר דריקטוריון בלשכת המסחר הלטינית של קווינס. במרוץ השנים חואן זכה במספר אותות הוקרה על פועלו. ב 2001 חואן נבחר "לאיש העסקים של השנה" של מועצת נאסאו Nassau Council of Chambers ולאחרונה בחדשות הביזנס של לונג איילנד כאחד מ40 המשפיעים מתחת לגיל 40.

חואן מתגורר עם אישתו, ביתו ובנו באושן סייד, ניו יורק.

חואן מאמין בכל ליבו בלהחזיר טובה, למדינה שאפשרה לו לחיות את החלום האמריקאי. זוהי אחת הסיבות שחואן מבקש להיבחר לבית המחוקקים של מדינת ניו יורק STATE ASSEMBLY

כיזם, איש עסקים וכמחנך חואן תמיד שואף להרחיב את אופקיו וללמוד כמה שיותר. הפתגם האהוב על חואן הוא " על תבזבז זמן על בהייה בשעון, עשה כמוהו, תמשיך לנוע קדימה"